Chata Limba v BystrejChata Limba sa nachádza v tichom prostredí Nízkych Tatier v podhorskej obci Bystrá – Tále v okrese Brezno. Nádherná príroda a okolité hory, Vám zabezpečia počas celého pobytu dokonalý relax a pokoj.

Chata ponúka možnosť ubytovania v 18 štvorlôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprcha, toaleta, umývadlo). Pre menej náročných hostí máme pripravených 5 šesťlôžkových (1×2, 1×4) chatiek. Každá chatka má spoločenskú miestnosť spojenú s kuchynkou, kúpeľňu a toaletu.

V hlavnej chate môžete využívať bar a reštauráciu s príjemným posedením pri krbe. Deti tu majú detskú izbu a herňu. Dobre jedlo si v lete vychutnáte aj na terase s pekným výhľadom. K vybaveniu chaty patrí veľký vonkajší bazén, jedáleň, tri spoločenské miestnosti so spoločenskými hrami ako biliard, šípky, stolný tenis a futbal, vo
lejbalové ihrisko, priestor na opekanie a grilovanie. Deti sa zahrajú na detskom ihrisku s preliezkami a pieskoviskom.

Chata Limba a pohľad na chatky

Rozľahlý areál chaty s rozlohou 9000 m2 je ideálny pre školy v prírode, letné tábory, školské výlety a podobné podujatia. Len 100 metrov od chaty je prekrásny wellness – Hotel Bystrá, kde majú naši hostia zabezpečený vstup s 20%-tnou zľavou. Využívať tu môžete aj vonkajšie tenisové kurty. Vo vzdialenosti 500 metrov je Vám k dispozícii farma a kone. Ak k nám zavítate v zime, lyžiarsky areál SKI Tále je len 3 km od nás a Chopok Juh Srdiečko 10 km. Radi u nás privítame rodinky s deťmi ale aj jednotlivcov, páriky či skupiny turistov.

Portál MegaUbytovanie odporúča naše ubytovacie zariadenie na stránke: ubytovanie Nízke Tatry.